Haaland i shënon Southamptonit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Në çastet e fundit të pjesës së parë është zhbllokuar rezultati mes Southamptonit dhe Manchester Cityt.

Skuadra e Manchester Cityt ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Southamptonit, përmes golit të shënuar nga Erling Haaland, raporton KosovaPress.

Haaland shënon në minutën e 45’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) The Premier League Club on Twitter: "GOAL! Southampton 0-1 Man City (Haaland) #SOUMCI https://t.co/4ogNWo5iYj" / Twitter  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024