Enrique mbërrin në Londër për bisedime me Chelsean
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Siç konfirmohet nga gazetari i njohur Fabrizio Romano, Luis Enrique ka mbërritur në Londër, për të biseduar me Chelsean për punën e trajnerit në klub.

Enrique gjendet në Londër së bashku me përfaqësuesit e tij, pasi që e dëshiron 100% pozitën e trajnerit te Chelsea, raporton KosovaPress.

Por, Chelsea do t’i vazhdojë bisedimet edhe Julian Nagelsmann, pasi që trajneri gjerman shihet si kandidati favorit për ta marrë drejtimin e “Bluve” të Londrës.

Chelsea momentalisht është nën udhëheqjen e Bruno Saltor, i cili është në rolin e trajnerit të përkohshëm pas shkarkimit të Graham Potter.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
505
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024