Aston Villa në epërsi ndaj Chelseat (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Chelseat dhe Aston Villas, ku ky i fundit e gjen vetën në avantazh.

Skuadra e Aston Villas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire ndaj Chelseat, përmes golit të shënuar nga Ollie Watkins, raporton KosovaPress.

Watkins shënoi në minutën e 18’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(13) The Premier League Club on Twitter: "GOAL! Chelsea 0-1 Aston Villa (Watkins) #CHEAVL https://t.co/6sebpOaKZK" / Twitter

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024