Publikohet video e Neymarit duke qarë pasi humb 1 milion euro
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Pas dëmtimit të keq në kyçin e këmbës dhe pas operacionit, që do ta mbajë larg fushës deri në fund të sezonit, sulmuesi brazilian ka qenë së fundmi protagonist në “Twitch”.

Gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë në një faqe interneti të lojërave të fatit, ai humbi rreth një milion euro, përcjellë KosovaPress.

Reagimi i tij u bë viral në rrjetet sociale, ku ylli brazilian shihet tek sa shpërthen në lot dhe në reagime të çuditshme.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024