Morena tregon cila është kafsha më e rrezikshme në botë
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Morena Taraku përfundoi vitin e kaluar pa ndonjë projekt të madh.

Ndërsa për vitin që hymë nuk dihet nëse do të prezantojë diçka të re në skenën muzikore, këngëtarja e njohur ka vendosur të tregojë se “cila është kafsha më e rrezikshme në botë”.

“Kafsha më e rrezikshme në botë është një grua e heshtur”, ka shkruara ajo krahas fotos ku shfaqet si gjithmonë elegante.

Me transformimin e saj të jashtëzakonshëm ndër vite, ajo e nisi karrierën si Miss, me kurorën e fituar në “Miss Kosova 2010” për të depërtuar më vonë në botën e muzikës dhe modës.

Ndër këngët e saj më të njohura janë “Off”, “My Love”, “Lule”, “Amore”, “Ki me bo”, “Inat”, “Shlif”, “Bad Girl”, “Alexander” dhe “F’... Your Location”, në të cilën ajo përdorë fyerje të shumta.

https://www.instagram.com/p/CYOvD9OsBNW/?utm_source=ig_web_copy_link
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024