Dua Lipa relaksuese në setin e ri fotografik
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Dua Lipa hyri beqare në vitin e ri dhe duket se ka motiv për diçka të re.

Këngëtarja e njohur ka publikuar setin e ri të fotografive në rrjetin Instagram, ku duket e relaksuar.

“Cili është motivi”, ka shkruar Dua Lipa, e cila shfaqet në pantallona të gjelbra, të cilat kanë zgjuar kërshërinë e disa nga fansave të shumtë.

“Këto pantallona më kujtojnë turneun muzikor të vitit 2017”, shkruan një fans.

Edicioni i fundit i fotove të autores së "Levitating" vijnë pas pushimeve që ajo kaloi në një jaht në St. Barts përpara vitit të ri.

Lipa u fotografua duke u shoqëruar me miqtë dhe familjen në bordin e anijes luksoze, ku thithi disa rreze dielli ndërsa lexonte, bisedonte dhe po zhytej në detin e pastër blu.

Pushimet e saj vijnë më shumë se një javë pasi ajo dhe i dashuri për një kohë të gjatë Anwar Hadid thuhet se janë ndarë.

https://www.instagram.com/p/CYPabOkOOYM/?utm_source=ig_web_copy_link
25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
466
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024