Bora shfaqet në edicion elegant
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Bora Zemani është në një prej personazheve më të komentuar në media rozë.

Vëmendja e saj u shtua pas hyrjes së Donald Veshajt në Big Brother Vip dhe puthjes së famshme mes tyre.

Së fundit, ajo ka postuar foto të saj në Instagram ku duket më elegante dhe më e bukur se kurrë.

“Shihemi pas pak në një Prime të gjatë festiv! Argëtim, surpriza, por mbi të gjitha shumë dashuri”, shkruan Zemani.

https://www.instagram.com/p/CYPXXzUtgW7/?utm_source=ig_web_copy_link
25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
465
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024