Arbnora Ademaj në edicion provokues: Doli goca n...
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Modelja shqiptare, e cila është pjesë e serialit turk, “Jeta e thyer”, ka befasuar fansat e saj me foto të reja në rrjetet sociale.

Arbnora Ademaj duket në top formë në një postim të fundit në Instagram.

“Doli goca n’penxhere”, ka shkruar ajo krahas fotos provokuese, e cila ka marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Arbnora Ademaj në serial luan rolin e Leyla Kocabey, një grua e kuruar, e bukur dhe e zgjuar.

https://www.instagram.com/p/CYOZdb6gN1S/?utm_source=ig_web_copy_link
25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
465
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024