Catherine Zeta Jones shkëlqen në bikini të zeza
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Aktorja Catherine Zeta-Jones ka gëzuar shumë fansa në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja uellsiane ka postuar një fotografi në rrjetin social, ku siç shihet ka veshur bikini të zeza me detaje floriri.

Duke qenë se fotosesioni ishte në versionin shtëpiak, Catherine kishte një pamje të çrregullt të flokëve, por edhe një grim të reduktuar që i shkonte syve të saj ngjyrë gështenjë.

“Dielli ka lindur”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CYFGptwv0aP/?utm_source=ig_web_copy_link
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024