Vetaksidenti në Studençan, Muharremaj ngushëllon familjarët e viktimës
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj ka ngushëlluar familjarët e 14-vjeçarit që ndërroi jetë në një vetaksident trafiku.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se viktima dhe dy të lënduarit e tjerë janë nga Greikoci.

“Një i vdekur 14-vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti, i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc. Ngushëllime familjarëve”, ka shkruar Muharremaj.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024