Ish-engjëlli i Victoria's Secret kapet në krahët e të dashurit të saj
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Ish-modelja Alessandra Ambrosio hyri në vitin 2022 me buzëqeshje dhe në krahët e të dashurit të saj Richard Lee, dhe fotografët e kapën çiftin në plazh në Brazilin e saj të lindjes.

Ambrosio (40) kishte veshur një bikini të bardhë që zbulonte linjën e saj të përsosur që shumë e admirojnë ende.

Alessandra dhe Richard konfirmuan lidhjen në shkurt të vitit të kaluar, pasi u filmuan në një dalje të përbashkët. Që atëherë, lumi është ndarë. Para Richard, Alessandra ishte në një lidhje me stilistin italian Nicola Oddi dhe ndan vajzën e saj Anja, dhe djalin Noah me ish-të fejuarin e saj Jamie Mazur.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024