Moti me diell, qytetarët bëjnë plazh në ditën e parë të vitit në Vlorë
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Ashtu siç e kishin parashikuar meteorologët ky 1 janar ishte plot diell në Shqipëri.

Top Channel ka publikuar disa pamje nga plazhi i Vlorës gjatë ditës së sotme, ku në temperatura 15 gradë persona guximtarë u zhytën në det.

Tashmë është kthyer në një ritual çdo fillimi viti që disa qytetarë zhyten në shenjë mbarësie.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
225
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024