Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Watford e Tottenham
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Watfordit dhe Tottenhamit, ku momentalisht nuk ka gola.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Vicarage Road” rezultati qëndron i barabartë 0:0 mes Watfordit e Tottenhamit, përcjell KosovaPress.

Të dy skuadrat kishin rastet e tyre për të shënuar gola, por portierët si ai Bachman i Watford dhe Lloris i Tottenham arritën që të mbajnë portat e paprekura.

Rezultati i pjesës së parë është 0:0.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,844
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024