Arsenali në disavantazh ndaj Evertonit (VIDEO)

Arsenali në disavantazh ndaj Evertonit (VIDEO)

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Evertonit dhe Arsenalit, ku lideri i Premier Ligës e gjen vetën në disavantazh.

Skuadra e Evertonit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Evertonit, falë golit të shënuar nga James Tarkowski, raporton KosovaPress.


Tarkowski shënon në minutën e 60’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) 𝖥𝖺𝗌𝗍 𝖦𝗈𝖺𝗅𝗌 ⚽📊 on Twitter: “Everton 1×0 Goal Tarkowski vs Arsenal. https://t.co/cpWZFK7Gh2” / Twitter  

Lexo edhe

Video