Arsenali luan për tre pikë ndaj Sheffied United, formacionet zyrtare

Arsenali luan për tre pikë ndaj Sheffied United, formacionet zyrtare

Duke kaluar nëpër një sezon totalisht zhgënjyes, Arsenali kërkon sonte tri pikë të reja në Premier Ligë dhe rivali i tyre është skuadra e Sheffield United.

Skuadra e Mikel Artetas ka zhgënjyer këtë sezon dhe pas 30 ndeshjeve ka mbledhur vetëm 42 pikë duke u renditur në vendin e 11 në tabel, përcjellë KosovaPress.


Ndeshja fillon nga ora 20:00 dhe këto janë formacionet zyrtare:

Sheffield United: Ramsoale, Baldock, Ampadu, Egan, Stevans, Osborn, Fleck, Horëood, Lundstram, Burke, McGoldrick

Arsenal: Leno, Chambers, Holding, Mari, Saka, Ceballos, Xhaka, Partey, Pepe, Lacazette, Martinelli

Lexo edhe

Video

error: