Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Arsenal monitoron situatën e mesfushorit të Basaksehir

Arsenal monitoron situatën e mesfushorit të Basaksehir

Berkay Ozcan është duke zhvilluar paraqitje të mira këtë edicion me kampionët aktual të Turqisë.

Arsenal janë ndër ekipet e shumta nga Premier Liga angleze, që kanë shprehur interesim të madh për kartonin e mesfushorit të Basaksehir Berkay Ozcan, raporton “Transfermarkt”.


22 vjeçari kaloi në Turqi nga skuadra e Hamburgut këtë verë, dhe ka zhvilluar paraqitje të mira në Ligën e Kampionëve me skuadrën nga Stambolli.

Ai ka bërë 15 paraqitje këtë edicion, duke e përfshirë këtu edhe paraqitjen kundër Manchester United në kuadër të Ligës së Kampionëve, e cila përfundoi në të mirë të turqve me rezultat 2:1.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: