Arrestohet një grua në Podujevë, rrahu vjehrrën e saj

Arrestohet një grua në Podujevë, rrahu vjehrrën e saj

Një grua në Podujevë është rrahur nga nusja e djalit të saj.

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar gruaja që sulmoi, në këtë rast vjehrrën e saj. Për çka kjo e fundit ka pranuar edhe tretman mjekësor shkak i lëndimeve që mori nga nusja.


Ndërkohë që policia në raportin 24 orësh njofton se arrestoi të dyshuarën femër dhe e dërgoi në mbajtje.

Gjithçka ndodhi paraditen e së premtes.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Lexo edhe

Video