Arrestohet i dyshuari për vrasjen e babait dhe vëllait në veri

Është arrestuar M.B., i cili dyshohet se të premten në mëngjes ka privuar nga jeta babain dhe vëllain e tij binjak gjatë një përleshjeje. Prokuroria Themelore në Mitrovicë në një komunikatë për media ka bërë të ditur se me urdhër të prokurorit trupat e pajetë janë dërguar për autopsi në Institutin e Mjekësisë Ligjore në … Continue reading Arrestohet i dyshuari për vrasjen e babait dhe vëllait në veri