Kërcënoi anëtarët e familjes, arrestohet një burrë në Shtërpcë

Kërcënoi anëtarët e familjes, arrestohet një burrë në Shtërpcë

Një burrë është arrestuar dje në Shtërpcë, pasi në gjendje të dehur ka kanosur mbesën dhe anëtarët e tjerë të familjes si dhe ka demoluar orenditë në shtëpi.


Me vendim të prokurorit, siç ka bërë të ditur Policia, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video