Arrestohen dy të mitur për grabitje në Obiliq

Arrestohen dy të mitur për grabitje në Obiliq

Dy të mitur janë arrestuar dje në Obiliq, pasi që të njëjtit duke e sulmuar fizikisht viktimën mashkull i kishin grabitur një shumë parash dhe një unazë.


Rasti kishte ndodhur më 24 gusht. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video