Arrestimi i Dardan Molliqajt, vjen reagimi i Haradinajt

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka reaguar pas arrestimit të Dardan Molliqaj sonte nga Policia e Kosovës. Ai në Prime të RTK-së ka thënë se Policia e Kosovës dhe Prokuroria i ka procedurat e parapara për këto raste nëse ka shkelje të ligjit. “Policia e Kosovës dhe Prokuroria i ka procedurat e parapara për këto … Continue reading Arrestimi i Dardan Molliqajt, vjen reagimi i Haradinajt