Arjola tregon se kë e urren ajo

Arjola tregon se kë e urren ajo

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura shqiptare. 

Ish-Miss Tropoja po kalon pushimet në njërën nga resortet turistike në Shqipëri.


Ajo ka postuar një foto në Instagram ku duket duke shijuar një pije nën motin përvëlues që po mbretëron ditëve të fundit.

“Me të vërtetë urrej të krahasohem me dikë tjetër. Për shembull, ju jeni si (Jennifer Lopez) ose (Kim Kardashian)”, ka shkruar 36-vjeçarja nga Tropoja, e njohur për rolet e saj në filmat I Love Tropoja (2020), A Shelter Among the Clouds (2018) dhe serialin O sa mirë (2013).

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.