Arjola Demiri lajmërohet nga Parisi: E bukur dhe bishë

Arjola Demiri lajmërohet nga Parisi: E bukur dhe bishë

Arjola Demiri hyri fuqishëm në botën e aktrimit dhe vazhdon të jetë një emër mjaftë i përfolur nga mediat rozë.

Ish-miss Tropoja së fundi është shfaqur në Paris ku po i kalon pushimet verore.

Aktorja e njohur nga seriali “O sa mirë”, duket se është në disponim të mirë në kryeqytetin e bukur francez.


“Ndonjëherë ju duhet të jeni një bukuroshe dhe një bishë”, ka shkruar ajo krahas fotove në Instagram.

Lexo edhe

Video