Argjentinë-Meksikë/Këtu mund ta ndiqni LIVE

Argjentinë-Meksikë/Këtu mund ta ndiqni LIVE

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës.

Ndeshja e sotme do të jetë “jetë a vdekje” për Argjentinën, pasi që humbja do ta eliminonte menjëherë nga ky Botëror, raporton KosovaPress.


Ndërkaq, ndeshjen LIVE mund ta ndiqni më poshtë.

These 4 things make every relationship inevitably fail (himtree.com)

Lexo edhe

Video