Arbëria – Besa, ndeshja e vetme që zhvillohet sot në Superligën e Kosovës

Arbëria – Besa, ndeshja e vetme që zhvillohet sot në Superligën e Kosovës

Xhiroja e 12-të e Superligës së Kosovës vazhdon sot me vetëm një ndeshje që do të zhvillohet me fillim nga ora 13:30, ndërmjet Arbërisë dhe Besës, raporton KosovaPress.


Të dy këto skuadra ndodhen në tre vendet e fundit në renditjen tabelare. Arbëria ka 11 pikë të mbledhura në vendin e tetë, kurse Besa e mbyll tabelën në vendin e 10 me vetëm gjashtë pikë të mbledhura.

Lexo edhe

Video