Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Arbenita pranon se është shtatzënë, publikon fotografitë me barkun e rrumbullakosur

Arbenita pranon se është shtatzënë, publikon fotografitë me barkun e rrumbullakosur

Modelja Arbenita Ismajlaj dhe reperi Fero janë në pritje të një fëmije.

Para disa kohësh, ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre ndërsa ditën e djeshme, vetë Arbenita konfirmoi se ishte në pritje të ëmbël.


Përmes një postimi në rrjete sociale ajo pranoi se është në pritje të ëmbël, duke shkruar: “Jam shtatzënë”.

Ndërsa ditën e sotme, Arbenita ka publikuar disa foto të bëra gjatë ditës së saj të celebrimit me Feron. Ajo shfaqet me fustanin e kuq dhe barkun e rrumbullakosur duke zbuluar se është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe fëmija do të vijë në jetë muajin e ardhshëm.

Ende nuk dihet se cila është gjinia e foshnjes që do të presin Fero dhe Arbenita.

Lexo edhe

Video

error: