Ankesat e kandidatëve të AAK-së, sot rinumërohen votat me kusht në 7 vendvotime

Në mbledhjen e KQZ-së është marrë vendim që të bëhet rinumërimi i votave me kusht dhe nga jashtë Kosovës në shtatë vendvotimeve.


Ky rinumërim do të ndodhë pas ankesave që janë bërë nga disa kandidatët për deputetë nga AAK-ja, e që bëhet fjalë edhe për rastin e përfoljes në medie të kandidates Meliza Haradinaj- Stublla.

Rinumërimi i këtyre votave nis sot në orën 16:00 në QNR.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.