Angelina Jolie pozoi me një tufë bletësh: “Nuk bëra dush për 3 ditë”

Angelina Jolie pozoi me një tufë bletësh: “Nuk bëra dush për 3 ditë”

Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie, është shfaqur në publik vetëm në edicione të gjera, të relaksuara në vitet e fundit, rrallë jep intervista dhe nuk mund ta shohim shpesh në ngjarje.

Për vite me radhë, ajo është kritikuar për humbjen e peshës, duke dhënë një shembull të keq. Anoreksia madje u përmend, por aktorja nuk komentoi shumë. Ende fakti është që mosha ka bërë të veten, dhe edicionet joshës me veshje, pantallona lëkure dhe rroba të ngushta janë përjashtimi, jo rregulli, për Angelina.

Më së shpeshti e shohim në shoqërinë e fëmijëve dhe si bën pazar dhe së fundmi ajo dha një intervistë ekskluzive për Vogue pas shumë vitesh.

Ajo e pranoi hapur se jeta e saj kurrë nuk ka funksionuar dhe se nuk është një nënë.


“Vitet e fundit kanë qenë shumë të vështira dhe unë jam përkushtuar në shërimin e disa plagëve për familjen time. Ngadalë gjithçka vjen në vetvete, sikur akulli po shkrihet dhe gjaku po kthehet në trupin tim,” përshkroi gjallërisht Angelina periudhën pas ndarjes me Brad, me të cilin ende është duke zhvilluar një betejë gjyqësore.

Dhe tani Angie pozoi për revistën National Geographic për Ditën Botërore të Bletës, me një tufë bletësh. Ajo zbuloi se nuk u lejua të bënte dush për tri ditë para seksionit fotografik. “Ata më thanë, nëse ke shumë aromë, shampon dhe parfum mbi ty, bletët nuk mund të njohin se çfarë je. Unë u detyrova të fus disa gjëra në hundë dhe veshë që të mos më hynin brenda,” tha ajo.

“Njëra u zvarrit nën veshjen time dhe qëndroi atje gjatë gjithë kohës. Ishte si në ato komedi të vjetra,” shtoi ajo. Ajo zbuloi sa e mrekullueshme është të shoqërohesh me këto qenie të bukura.

“Unë duhet të isha plotësisht e qetë, gjë që nuk ishte e lehtë. Gjithmonë ekziston mendimi se bletët shihen si krijesa të rrezikshme thumbuese. Por ne të gjithë e ndajmë këtë planet. Ne ndikojmë te njëri-tjetri. Kështu duhet të ndihen të gjithë dhe unë jam e lumtur me këtë përvojë,”përfundoi ajo.

Lexo edhe

Video