Angelina Jolie pajtohet me ish-burrin e saj?

Angelina Jolie pajtohet me ish-burrin e saj?

Duket se trendi i rinovimit të romancave të vjetra në Hollywood vazhdon. Pas Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, Angelina Jolie gjithashtu së fundmi pa edhe ish-burrin e saj.

Paparaci kapi aktoren 46-vjeçare duke shkuar në banesën e ish-burrit të saj Johnny Lee Miller ndërsa ajo ishte në New York.

Jolie u fotografua me një pallto bezhë ndërsa po hynte në një ndërtesë në një zonë të njohur si Dambo në Brooklyn. Gjashtë shkruan se ajo erdhi vetëm, duke mbajtur një shishe verë në dorë dhe u largua nga ndërtesa tre orë më vonë.

Jolie dhe Miller luajtën së bashku në filmin Hackers, dhe ata u martuan në mars 1996. Një vit e gjysmë më vonë, ata u ndanë dhe u divorcuan zyrtarisht në vitin 1999.


Aktorja vazhdimisht theksoi në intervista se ndarja me Johnny ishte “ndoshta një nga gjërat më memece që kam bërë ndonjëherë”.

“Johnny dhe unë kurrë nuk jemi grindur dhe kurrë nuk kemi lënduar njëri-tjetrin. Unë me të vërtetë doja të isha gruaja e tij. Unë me të vërtetë doja të përkushtohesha ”, pranoi ajo.

Ish-bashkëshortët mbetën miq pas divorcit, dhe pasi që të dy tani janë të lirë. Angelina u divorcua nga Brad Pitt dhe Miller në vitin 2018 nga gruaja e tij Michelle Hicks, dhe ekziston një shans i madh për të rinovuar romancën e tyre dhe për të vazhduar aty ku e lanë gati dy vjet më parë dhe për dekada.

Lexo edhe

Video