Angelina filmohet duke darkuar me fëmijët, Shiloh vodhi përsëri vëmendjen

Angelina filmohet duke darkuar me fëmijët, Shiloh vodhi përsëri vëmendjen

Aktorja kaloi së fundi në një restorant në Londër në shoqërinë e gjashtë fëmijëve dhe të gjithë sytë ishin përsëri te vajza e saj transgjinore.

Një nga emrat më të njohur në Hollywood, aktorja Angelina Jolie, mbushi 46 vjeç të premten, dhe me atë rast, gjashtë fëmijët e saj, Maddox 19-vjeçar, Pax 17-vjeç, Zahara 16, Shiloh 15 dhe binjakët 12-vjeç Knox dhe Vivienne dolën për darkë në një restorant të famshëm në Londër. Por edhe pse festuesja shkëlqeu me një fustan elegant të verdhë të prerë në mes, vajza e saj më e vjetër biologjike përsëri vodhi vëmendjen.

Një adoleshente që intrigon publikun dhe mediat që në moshë të vogël, këtë herë ajo arriti të lërë në hije nënën dhe vëllezërit e motrat e saj me pamjen e saj të rritur. Në fakt, pasi fotografitë nga mbledhja familjare arritën në publik, shumë vunë re se sa ishte rritur Shiloh brenda natës.


“Epo ajo është e gjatë si Angie. Nëse nëna e saj do të hiqte takat, Shiloh do të ishte më e gjatë. Kur ky fëmijë është rritur shumë më parë”, është një nga komentet e fansave.

Megjithëse aktorja organizoi një festë për ditëlindjen, fëmijët e saj vendosën për kombinime disi më të rastësishme të veshjeve, dhe atmosfera e mirë e mbledhjeve familjare nuk u prish nga shumë paparacët që i prisnin në hyrje të restorantit.

Gjithashtu, duhet theksuar se kjo është një nga paraqitjet më të rralla të të gjithë familjes së fundmi. Që kur Maddox-i më i moshuar shkoi për të studiuar, Angelina më shpesh shihet në shoqërinë e fëmijëve më të vegjël ose duke bërë pazar me vajzat e saj. Pikërisht për shkak të kësaj, shumë e interpretuan këtë bashkim familjar si një dërgim indirekt i mbështetjes për një nënë e cila kohët e fundit përjetoi një surprizë të pakëndshme në gjykatë, pas një beteje të gjatë për kujdestarinë e fëmijës, kjo e fundit më në fund vendosi që të dy prindërit, Angelina dhe ish-burri i saj, aktori 57-vjeçar Brad Pitt, kanë të drejta të barabarta mbi kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

Lexo edhe

Video