Amir Rrahmani ka një pyetje për fansat e tij

Amir Rrahmani ka një pyetje për fansat e tij

Amir Rrahmani çaste më parë ka publikuar një foto në rrjetin e tij social në Facebook.

Mbrojtësi kosovar shfaqet duke bërë stërvitje të ndryshme fizike në ambinetin ku ai jeton, shkruan KosovaPress.


Nga ushtrimet me këmbë, ngritjet e peshave dhe tek tërheqja me litar, Rrahmani jep një shembull se si duhet mbajtur kondicioni edhe në ambient të mbyllur.

“Çka po bëni ju në shtëpi” ka shkruar Rrahmani, kështu duke iu drejtuar fansave të tij./KosovaPress/]

Lexo edhe

error: