Ambasada gjermane uron Kosovën: Gëzuar ditën e pavarësisë

Ambasada gjermane uron Kosovën: Gëzuar ditën e pavarësisë

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka uruar Kosovën në 13-vjetorin e bërjes shtet.


“Ne përgëzojmë 🇽🇰 Kosovën dhe të gjithë qytetarët kosovarë në 13 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Gëzuar Ditën e pavarësisë! Urime Dita e Pavarësisë💙💛”, thuhet në urimin e Ambasada së Gjermanisë në Kosovë.

Lexo edhe

Video

error: