Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj.


Me këtë rast Ambasada e Kosovës në Gjermani  falënderon qytetarët  për mirëkuptim, thuhet në një njoftim të publikuar në Facebook nga ana e kësaj ambasade.

 

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: