Amara Resort me ofertë festive për 28 Nëntorin

Amara Resort me ofertë festive për 28 Nëntorin

Për festën e 28 Nëntorit Amara Resort sjellë oferta për gjithë ata që duan ta kenë një festë të paharruar.

Amara Resort në Durrës ka bërë edhe ofertën festive për festën e 28 Nëntorit.

Për vetëm 50 euro për person ku është e përfshirë darka ju do të mund të dëgjoni dhe muzikë live me artistët Sidrit Bejleri, Olta Boka e Denisa Gjezo.

Në ofertë është përfshirë edhe një shishe Verë për dy persona.

Kanë mbetur edhe pesë ditë nga festa, andaj bëjeni sa më parë rezervimin që ju ta keni një vend të sigurt në këtë 28 nëntor që do të festohet në Amara Resort.


Postimi i plotë i Amara Resort:

FESTONI 28 NËNTORIN NË Amara Resort (Durres)

Oferte Festive 50€/Personi ku perfshihet darka, muzikë live me artistet Sidrit Bejleri,Olta Boka,Denisa Gjezo. 🇦🇱

1 Shishe Verë e përfshirë për 2 Persona!! 🇦🇱

Kontaktoni në +355 67 707 9999 për rezervime!!

Vende të limituara!!!📣

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: