Aler Group Vlora me super ofertë

Aler Group Vlora me super ofertë

Aler Grup Vlora vjen edhe këtë verë me një super ofertë: all inclusive 65 euro për person.

Super ofertë:

Korrik – Vera 2022 nĂ« VlorĂ«đŸŒž 🏖

➱ All Inclusive 65€ pĂ«r person

Fëmijët:

0-5 vjet FREE

6-10vjet 50% zbritje

Të përfshira në çmim:

👉Akomodimi

👉MĂ«ngjesi, Dreka & Darka


👉Pije te pĂ«rcaktuara pa limit

👉Pishina verore

👉Plazhi privat

👉Shezllonet nĂ« plazh & pishinĂ«

👉Parking & Wi-Fi

👉ShĂ«rbim recepsioni 24 orĂ«.

Zgjedhe ofertĂ«n tuaj dhe kĂ«naquniđŸŒč

PĂ«r rezervime kontakto:

☎ +355694504541

📍 Rruga “Petro Marko”, VlorĂ«, Albania

Lexo edhe

Video