Arsim Selimi premton që do të jetë zëri i prishtinasve: Problemet e juaja janë edhe problemet e mia

Arsim Selimi premton që do të jetë zëri i prishtinasve: Problemet e juaja janë edhe problemet e mia

Kandidati për asamble komunale të Prishtinës, Arsim Selimi ka falënderuar qytetarët për mbështetjen dhe kontributin e dhënë gjatë kohës së fushatës.

Ai tha se problemi i qytetarëve të Prishtinës është edhe problem i tij. Për çka ai bëri thirrje që të votohet për të zgjedhjet që do të mbahen këtë të dielë m 17 tetor.


Selimi premtoi se do të jetë zëri i prishtinasve për katër vitet e ardhshme.

“Të dashur qytetarë dua t’iu falënderoj me zemër nga zemra për mbështetjen dhe kontributin e treguar gjatë këtyre ditëve. Problemet e juaja, janë edhe problemet e mia. Prandaj ju lus që më 17 tetor të dilni dhe të votoni për të mirën e komunës së Prishtinës dhe për mua si këshilltar komunal që do të jem zëri juaj për katër vitet e ardhshme. Bashkë do ta ndreqim”, tha Selimi.

Lexo edhe

Video