Aksioni kundër drogës në veri, Sveçla jep detajet

Policia ka zbuluar sot në veri të Kosovës një laborator për kultivimin e marihuanës me mbi 10.000 fije bimë të gatshme për t’u shitur në treg ilegalisht. Gjatë këtij aksioni zyrtarët e policisë dhe doganave janë gjuajtur me armë zjarri, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Lajmi është bërë i ditur nga ministri i Punëve … Continue reading Aksioni kundër drogës në veri, Sveçla jep detajet