Aksidentohet pasi tenton t’i ikë policisë

Aksidentohet pasi tenton t’i ikë policisë

Një person është arrestuar në Han të Elezit, pasi që duke iu shmangur patrullës policore me veturën e tij, ka dëmtuar një derë të hyrjes në rrugën “Xhemsedin  Suma”.


Rasti ka ndodhur mbrëmë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video