Aksidenti tragjik në Kroaci, Rama e Basha shprehin ngushëllime për viktimat

Kryeministri  i Shqipwrisw, Edi Rama dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reaguan pas aksidentit tragjik në Kroaci, ku 10 shqiptarë të Kosovës humbën jetën dhe 45 të tjerë u plagosën mëngjesin e kësaj të diele. “Çfarë fatkeqësie pikëlluese lajmi nga Kroacia për humbje jetësh të vëllezërve e motrave nga Kosova. Lutem që të plagosurit … Continue reading Aksidenti tragjik në Kroaci, Rama e Basha shprehin ngushëllime për viktimat