Aksident trafiku te Xhamia e Llapit

Aksident trafiku te Xhamia e Llapit

Një aksident trafiku ka ndodhur tek Xhamia e Llapit, në Prishtinë.  

Në videon e publikuar nga KosovaPress shihet se në këtë aksident janë të përfshira një veturë dhe një autobus.


Sipas të dhënave të para, nuk ka të lënduar.

KosovaPress ka kontaktuar Policinë e Kosovës, dhe do t’iu mbajë të informuar.

Lexo edhe

Video