Aksident trafiku në Lapnasellë, lëndohen dy këmbësor

Aksident trafiku në Lapnasellë, lëndohen dy këmbësor

Një aksident trafiku ka ndodhë dje në fshatin Lapnasellë në mes të dy automjeteve dhe dy këmbësor meshkuj kosovar.


Si pasojë e aksidentit këmbësorët kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Vozitësit janë shoqëruar në stacion policor dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video