Aksident në Viti, lëndohen tetë persona

Aksident në Viti, lëndohen tetë persona

Tetë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në fshatin Pozhoran të Vitisë.

Policia ka informuar se në aksidentin ndërmjet dy veturave janë lënduar katër burra dhe katër gra.


Pas tretmanit mjekësor, të lënduarit janë liruar.

Ndërkohë, rasti është duke u hetuar.    

Lexo edhe

Video