Aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, ka të lënduar

Aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Pejë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Sllatinë, ku si pasojë janë lënduar disa persona.


Policia dhe autoambulanca ende nuk kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë, kanë nisur të bëhen kolonat me automjete.

Lexo edhe

Video