Aksident në Krujë, vetura përplas këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja

Aksident në Krujë, vetura përplas këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja

Sot rreth orës 17:35, në aksin rrugor Fushë Krujë-Tapizë, një mjet tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin I. M., këmbësor, i cili si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shërbimet e Policisë po punojnë për kapjen e drejtuesit të mjetit, i cili  ka braktisur automjetin dhe është larguar nga vendngjarja./tch

Lexo edhe

Video