Aksident në aksin Milot-Rrëshen, 4 persona në spitalin e Traumës

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, 4 persona në spitalin e Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në aksin Milot-Rrëshen, ku si pasojë 4 persona janë dërguar në gjendje të rëndë drejt spitalit të Traumës në kryeqytet.


Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Skuraj, ku sipas dëshmive paraprake një automjet tip “Renault” është përplasur me një mjet “Ford”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./A2

Lexo edhe

Video

error: