Aksident me të lënduar në Prishtinë

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur në lagjen Tauk Bahçe në Prishtinë.


Policia dhe auto-ambulanca kanë dal në vendin e ngjarjes por edhe nuk dihet për numrin e të lënduarve dhe gjendjen e tyre.

Lexo edhe

Video