Agron Avdijaj shpalos programin qeverisës në Syne të Istogut

Agron Avdijaj shpalos programin qeverisës në Syne të Istogut

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar Agron Avdijaj ka qëndruar sot në Syne të Istogut, ku ka shpalosur programin e tij qeverisës.


Ai gjatë kësaj vizite ishte i shoqëruar edhe nga ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla, zëvendësministri i Ekonomisë, Mentor Arifaj dhe disa nga kandidatët për Asamble Komunale nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

“Me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, zëvendësministrin e Ekonomisë, Mentor Arifaj dhe disa nga kandidatët për Asamble Komunale, patëm mundësinë ta shpalosim programin para dhjetëra banorëve të pranishëm që na pritën plot entuziazëm. Si n’Syne s’ka n’dyje. Faleminderit, bashkëvendësve të mi për mbështetjen”, shkruan Avdijaj.

Lexo edhe

Video

error: