Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Agjenti i Insignes takohet me drejtuesit e Milanit

Agjenti i Insignes takohet me drejtuesit e Milanit

Agjenti i kapitenit të Napolit Lorenzo Insigne raportohet se është takuar me drejtuesit e Milanit per të diskutuar rreth një transferimi të mundshëm në “San Siro”.

Reprezentuesi italian ka shënuar 15 gola në 26 ndeshje në këtë sezon dhe vazhdon të jetë një pikë referuese në stadiumin “Diego Armando Maradona”, përcjellë KosovaPress.


Kontrata e Insignes me Napolin skadon në vitin 2022 dhe takimi i agjentit me Milanin e ka vendosur nën presion presidentin e Napolit Aurelio De Laurentis.

Nuk dihet nëse Insigne ishte tema kryesore e këtij takimi por e ardhmja e Insignes mbetet e pa qartë.

Video

error: