Agim Aliu shpall fitoren: Fitoi qeverisja qytetare jo qeverisja politike

Agim Aliu shpall fitoren: Fitoi qeverisja qytetare jo qeverisja politike

Kandidati i PDK për kryetar të Ferizajt, Agim Aliu ka shpallur fitoren për këto zgjedhje në këtë komunë.


“Tash kur u mbyllën vendvotime në gjithë Ferizajn kombon fitorja e juaj. Kjo është fitore madhështore historike, ku fitoi qeverisja qytetare jo qeverisja politike. Fitoi qeverisja e pa korruptuar dhe e dëshmuar për punën në Ferizaj. Sot u vlerësua lartë punë jonë katër vjeçare që shkuan. Jam i privilegjuar të jem i zgjedhuri i juaj”, tha ai.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: