Afrim Muçiqi i revoltuar me politikanët: Qytetarët të kenë kujdes

Afrim Muçiqi i revoltuar me politikanët: Qytetarët të kenë kujdes

Këngëtari i njohur Afrim Muçiqi në një interviste për Cult të KosovaPress, flet për verë pa dasma.

Ai tha se shteti ia bëri të padrejtë kulturës dhe sportit.


Po ashtu, Muçiqi ka kritika të shumta edhe për politikanët.

Për më shumë ndiqeni intervistën.

Lexo edhe

Video

error: